خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

بهترین های تصفیه آب را میتوان از نظر تکنولوژی بررسی نمود ، به طوری که اسمز معکوس بودن بسیاری از دستگاه های تصفیه آب خانگی از بهترین روش های تصفیه ی آب آشامیدنی به شمار میرود . همانطور که میدانید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ، یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای یا هفت مرحله ای است که میتوان باز از میزان مراحل آن کاست یا اصلا به آن اضافه کرد . فقط عمر مفید این دستگاه ها تا چه زمانی هست و زمان تعویض فیلتر تصفیه آب چه زمانی است ؟ سوالی جالب که بسیاری از مشتریان خرید دستگاه تصفیه آب خانگی را مشغول کرده است . قاعدتا انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی کار آسانی نیست .

خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

به خصوص که دستگاه هایی نظیر سافت واتر ، سی سی کا ، پیوریکام ، پیوریتک و بسیاری دیگر از دستگاه های تصفیه آب خانگی نیاز به تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی دارند و این تعویض فیلتر تصفیه آب باید به صورت دوره ای و هماهنگ انجام شود . چگونه هماهنگ تعویض فیلتر آب تصفیه کن کنیم ؟ میتوان به راحتی با تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی ، مراحل یک دو سه را عوض نمود و هر سه الی چهار ماه باید این کار را انجام داد . از بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی گرفته تا بدترین آنها نیاز به این تعویض فیلتر اساسی دارند . زیرا پس از گذشت یک سال عمر ممبران خانگی تصفیه آب هم به اتمام میرسد و شما نیاز به تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی خواهید داشت . حال فرض کنید یک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل هم داشته باشید که جزو بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران باشد ! این یک انتخاب خوب از تصفیه آسا tasfiyeasa است . با توجه به این که سایت تصفیه آسا یکی از معتبر ترین و بهترین سایت های خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی است ، خدمات تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی هم ارائه میدهد که میتوان مراحل و ترتیب فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی را به شرح زیر توضیح داد :
فیلتر مرحله اول دستگاه تصفیه آب خانگی تمام املاحی که با چشم دیده میشوند را از آب آشامیدنی حذف مینماید و زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در مرحله اول هر سه الی چهار ماه میباشد .
فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو نیز برای تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی نیاز به یک قیمت مناسب برای خرید فیلتر دارد . قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی یک ملاک مهم جهت تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب است که باید حتما به آن توجه شود . عمر فیلتر مرحله دوم نیز همانند مرحله اول سه الی چهار ماه است .
فیلتر مرحله سوم کربن بلاک نیز قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی خوبی دارد و میتوانید برای تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی خود به آن اعتماد کنید زیرا تعویض فیلتر تصفیه آب تخصص ماست و آن را به خوبی انجام میدهیم . زمان تعویض فیلتر تصفیه آب مرحله سوم نیز همانند مراحل دو و یک 4 الی 3 ماه شمسی است .
خرید یک ممبران خانگی خوب که در مرحله چهارم خرید دستگاه تصفیه آب خانگی خود قرار خواهید داد یک فاکتور بسیار مهم است . زیرا قلب اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی ممبران آن است و میتوانید برای خرید از مارک های معتبری همچون فیلمتک یا تورای فیلم استفاده نمایید .
فیلتر مرحله پنجم که پست کربن است و از پوسته نارگیل ساخته شده یک فیلتر بسیار مرغوب و درجه یک است که به بهبود طعم و بوی آب کمک شایانی میکند .
فیلتر مرحله ششم مینرال تصفیه آب خانگی یک فیلتر حفظ املاح معدنی است که کلسیم منیزیم سدیم و بی کربنات که نیاز برای بدن انسان است را تامین میکند و زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی mineral هم همانند پست کربن و ممبران خانگی فیلمتک شش ماه تا یک سال است .

جهت هماهنگی برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و یا فیلتر تصفیه آب میتوانید با شماره 02177414306 تماس حاصل فرمایید . کارشناسان ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان هستند .