خرید کولرگازی گری

خرید کولرگازی گری

تمامی کالای فروشگاه ما دارای گارانتی ویژه تضمین کیفیت میباشند.ضمن اینک قبل از سفارش از شما مبلغی دریافت نمیگردد و تمامی مبالغ پس از تحویل کالا دریافت میگردند.

اسپلیت گری که یکی از دستگاه های پرطرفدار در دنیا می‌باشد ، دارای دو قسمت اصلی بوده که یکی از قسمت ها بیرون از خانه و قسمت دیگر داخل محیط قرار می‌گیرد ، این دو قسمت که نام اصلی آنها یونیت می‌باشد، هرکدام وظیفه مهم و خاص خودشان را دارند . یونیت خارجی که معمولا روی پشت بام خانه قرار می‌گیرد ، مجهز به بدنه کاملا مقاومی بوده و کمپرسور را در خود جای داده است ، علت اصلی بدنه مقاوم و باکیفیت این یونیت به خاطر این است که در مقابل بارش باران و سایر موارد کاملا مقاوم بوده و هیچگونه فرسایش و زنگ زدگی نداشته باشد و اجازه آسیب دیدن به کمپرسور دستگاه را ندهد ، این یونیت گاز مبرد را توسط کمپرسور مکش کرده و آنرا خنک یا گرم می‌کند ، بله خنک یا گرم ! کولرگازی گری در مدل های جدید دارای حالت سرمایش و گرمایش می‌باشند که این امکان رو به کاربر می‌دهد تا در فصل های مختلف از دستگاه استفاده کند و به صورت کلی خریدی کاملا مناسب و مقرون به صرفه در دراز مدت داشته باشد ، از این مبحث که بگذریم گاز مکش شده توسط کمپرسور که معمولا از نوع R410A است توسط لوله های مسی به یونیت داخلی هدایت می‌شود ، علت اصلی استفاده گری از مبرد R410A به خاطر این است که علاوه بر قدرت سرمایش و گرمایش بالاتر نسبت به سایر مبرد های قدیمی ، هیچ گونه آسیبی را محیط زیست نخواهد رساند . کمی قبل تر گفتیم که این گاز از طریق لوله های مسی به یونیت داخلی هدایت می‌شوند ، این لوله مسی از طریق ایجاد حفره هایی روی دیوار بین پنل داخلی و خارجی قرار می‌گیرد ، چراکه اگر مخفی نباشد ظاهر محیط را به هم زده و نمای بدی را به خانه خواهد داد ، همچنین در معرض آسیب دیدن کمی قرار گرفته و طول عمر آن تاحد زیادی افزایش پیدا می‌کند ، از این مبحث که خارج شویم ، گاز خنک شده به پنل داخلی خواهد رسید . این پنل باتوجه به فن قدرتمندی که دارد میتواند به خوبی با قدرت پرتاب باد مناسبی جریان هوای کاملا فوق العاده ای را در سرتاسر محیط ایجاد نماید ، همچنین گری برای اینکه پوشش دهی کولرگازی دیواری خود را کامل تر کند از پره های متحرکی استفاده کرده که در چهار جهت اصلی بالا ، پایین ، چپ و راست حرکت می‌کنند و هوای خنک را در این جهات به تمامی نقاط خانه خواهند رساند و باعث خنک سازی کامل محیط می‌شوند .

خیلی از خریداران به دنبال کولرگازی می‌گردند ، اما نشانه کم مصرف بودن دستگاه چیست ؟ گری با بکار گیری جدید ترین فناوری که باعث کم مصرف شدن دستگاه می‌شود توانسته سطح مصرف انرژی اسپلیت های خود را به کمترین میزان ممکن برساند ، این فناوری که اینورتر نام دارد ، در اصل یک برد الکترونیکی است . برد اینورتر که در مسیر مدار دستگاه قرار می‌گیرد ، اولین کاری که می‌کند میزان برق مصرف دستگاه را کنترل می‌کند و فرکانس کاری های عظیمی را انجام می‌دهد که باعث می‌شود دستگاه به صورت کاملا بهینه ای از برق استفاده نماید . کار دومی که این فناوری انجام می‌دهد کنترل و مدیریت دور موتور است ، قبل از اینکه مزیت این ویژگی را بازگو کنیم ، حتما ادامه این مطلب را بخوانید . کولر های گازی معمولی بدون اینورتر زمانی که دمای محیط را به حد مطلوب می‌رسانند ، کمپرسور به طور کامل خاموش می‌شود و زمانی که دمای محیط تغییر کرد ، کمپرسور مجدد راه اندازی می‌شود تا دمای محیط را به حالت قبلی برساند ، این کار باعث می‌شود که از منبع تغذیه استفاده بیش از حد بشود و مصرف انرژی دستگاه تاحد زیادی افزایش پیدا کند و مشکل بعدی که ایجاد می‌کند ، باعث می‌شود که دمای محیط نوسانات زیادی را داشته باشد و کاربر مجبور باشد مداوم دمای دستگاه را کم و زیاد کند . اما زمانی که اسپلیت مجهز به فناوری اینورتر می‌شود ، این امکان رو به دستگاه می‌دهد تا باتوجه به شرایط محیطی میزان دور موتور خود را افزایش یا کاهش دهد و هیچ وقت به طور کامل خاموش نشود ، در نتیجه میزان مصرف انرژی تاحد زیادی کاهش پیدا کرده و تغییر نوسانات دمایی به حداقل برسد .

خب تا الان متوجه شدیم که عملکرد کلی کولر گازی گری چه گونه است ، اما برای اینکه بتوانند به خوبی فضای مد نظر شما را خنک یا گرم سازی نمایند ، باید در خرید آنها از کمپرسور و ظرفیت مناسبی انتخاب شود ، این کار یک کار کاملا تخصصی بوده و هیچ وقت نباید به صورت خودسرانه این کار را انجام دهید ، چراکه امکان دارد ، بازدهی مناسب را از دستگاه نگرفته و ناراضی شوید و انگار که پول خود را دور ریخته اید .

اکثر مردم بر این باورند که فکر می‌کنند اگر کولرگازی اینورتر با دور موتور بالایی را خریداری کنند میتوانند هر مکانی را به خوبی و بدون وجود هیچ مشکلی خنک سازی نمایند ، اما این یک باور کاملا غلط است ، این درست می‌باشد که هرچه ظرفیت بیشتر باشد میزان قدرت نیز بیشتر است ، اما ماهیت اصلی کولر های گازی را هیچ وقت فراموش نکنید ! ماهیت اصلی این دستگاه ها گرفتن هوای گرم بوده و جایگزین این هوا با هوای تازه و خنک می‌باشد و اگر کمی دقت کنید متوجه می‌شوید که رطوبت محیط توسط این فرآیند گرفته خواهد شد ! پس هرچه ظرفیت بیشتری خریداری کنید اگر مناسب برای خانه شما نباشد رطوبت خانه شما تاحد زیاد کاهش پیدا کرده و هوای کاملا خشکی را در اختیار خواهید داشت که نفس کشیدن در این شرایط برای شما کار کاملا دشواری بوده و باعث اذیت شما خواهد شد !

کولر گازی

از عواملی که در انتخاب ظرفیت اسپلیت گری شما تاثیر خواهد گذاشت شامل مواردی مثل میزان متراژ خانه ، شرایط آب و هوایی ، تعداد رفت و آمد ها ، میزان عایق بندی خانه ، میانگین تعداد افراد حاظر در خانه ، میزان گرمای نهان دستگاه ها ، میزان سیستم های گرمایشی و سرمایشی ، محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرد (اداری ، خانگی ، تجاری) و عوامل بیشمار دیگر !

بعد از بررسی عوامل و شرایط محیطی پیشنهاد می‌کنیم که با کارشناسان و مشاورین ما تماس حاصل فرمایید و مسائل را با آنها در میان بگذارید تا آنها با بررسی جوانب بهترین کولر گازی گری مد نظر شما را ، به شما معرفی نمایند .

در بالا به کمپرسور دستگاه نیز اشاره کردیم ، کمپرسور نتنها قلب تپنده اسپلیت ها بلکه تمامی لوازم های خانگی خصوصا می‌باشند ، به طور کلی کمپرسور ها تقسیم به سه دسته پیستونی ، روتاری و اسکرول می‌شوند ، هرکدام از این کمپرسور ها مناسب برای شرایطی خاص می‌باشند و به صورت کلی دارای مزایا و معایب خاصی هستند ، به شما پیشنهاد می‌کنیم که زیاد در گیر این موضوع نشوید و تنها نیاز های خود و شرایطی که دارید را با مشاورین و کارشناسان ما در میان بگذارید تا آنها بهترین دستگاه را برای تهیه به شما معرفی نمایند تا بیشترین بازدهی ممکن را داشته باشد .