کدام برند کولرگازی مناسب تر است

کدام برند کولرگازی مناسب تر است

کولرگازی ها از ناجییانی هستند که مردم برای در امان ماندن از گرمای طاقت فرسای تابستان از آنها استفاده می کنند . میتسوبیشی ، گری و اجنرال از شرکت هایی هستند که این ناجیان را تولید می کنند در ادامه به بررسی هریک از ویژگی های متمایز کننده این شرکت ها می پردازیم .

حالت سرمایشی سریع از ویژگی های شاخص کولرگازی گری است ، گری با بکار گری حالت سرمایش سریع که فست کولینگ Fast Cooling نام دارد ، توانسته این شرایط را برای کاربر به وجود بیاورد که کاربر بتواند با فعال کردن این گزینه در کمترین زمان ممکن هوای کاملا خنک و لذت بخشی را داشته باشد ، زمانی که فست کولینگ فعال می‌شود ، کولرگازی فوق العاده گری شما با حداکثر توان خود شروع به کار کرده و هوای کاملا خنکی را ایجاد می کند .

کولر گازی

فیلتر های مختلف جهت فیلتراسیون هوا از ویژگی هایی است در کولرگازی میتسوبیشی یافت می شود . شرکت میتسوبیشی بل بکار گیری فیلتر های مختلف در محصولات خود و قابلیت فیلتراسیون در چند مرحله مختلف توانسته این توانایی را به کولرگازی های میتسوبیشی خود بدهد که علاوه بر ایجاد هوای خنک بتوانند هوا را به خوبی تصفیه کرده و هرگونه باکتری ، ویروس ، ذرات ریز آلرژی زا و . . . که برای ما مضر است را در دام خود انداخته و از بین ببرد و هوای تمیزی را در اختیار کاربر قرار دهد .

فرقی نمی کند که کولرگازی اجنرال خریداری شده مدل قدیمی باشد یا مدل جدید اما می توان به جرات این را گفت که شرکت اجنرال کول های گازی خود را به نحوی طراحی می کند که استهلاک کمتری داشته و دیتر خراب شوند به همین خاطر است که کولرگازی های اجنرال معمولا از طول عمر بالایی برخوردار بوده و کاربران با خرید یک کولر گازی اجنرال می توانند سالیان سال از آن بدون هیچ مشکلی استفاده نمایند .