آشنایی با سواحل شهرهای زیبای ترکیه

آشنایی با سواحل شهرهای زیبای ترکیه

سواحل بدروم

بدروم از شهر های بسیار زیبای ترکیه، همه ساله تعداد بیشماری از توریستان تور ترکیه را جذب خود می کند. این محبوبیت بی دلیل نیست، این شهر زیبا با سواحلی با آب های گرم، سواحل ماسه ای سفید و امکانات تفریحی متنوع توانسته خود را در دل مسافرین جای دهد. در ادامه با زیباترین و و معروف ترین سواحل بدروم ترکیه آشنا خواهید شد تا در خرید تور بدروم به شما کمک کند.

ساحل کادی کلسی

سواحل کادی کالسی یکی دیگر از سواحل بسیار زیبای بدروم است که در ۲۲ کیلومتری شهر بدروم می باشد.این سواحل ساحل بیسار دنج و ساحل خیلی خوب و ارام می باشد. و طول این ساحل زیبا در حدود چهار کیلومتر می باشد و زیباترین غروب افتاب بدروم را در این ساحل زیبا می توان مشاهده کرد.

ساحل ایلگین کاو

ساحل ایلگین کاو بدروم ترکیه که در روستای مازی - Mazı واقع شده است یکی از زیباترین سوال بدروم ترکیه محسوب می شود و برای رسیدن به این ساحل خاص نیاز به ماشین خواهید داشت، این ساحل نه تنها در میان توریستان تور ترکیه، بلکه در میان مردم محلی ترکیه نیز محبوب است، اما با این حال نام این ساحل برای خیلی از توریستان ترکیه نا آشنا باقی مانده است. پس از اندکی رانندگی به سمت پایین تپه‌های روستا، به ساحلی دوست داشتنی خواهید رسید لازم به ذکر است که پیش از رسیدن به این ساحل بکر و زیبا نوشیدنی و خوراکی لازم را به همراه داشته باشید چراکه هیچ گونه خدماتی ارائه نمی‌شود. با این حال، این دقیقا همان چیزی است که ساحل ایلگین Ilgın را بسیار ویژه کرده است، در این ساح می‌توانید از زیبایی دریا و طبیعت اطراف آن، بدون هیچ گونه مزاحمتی لذت ببرید.

ساحل گول کوپوگو

ساحل گولتوکوبوگو بدروم یکی از محشر ترین ساحلهای ترکیه به حساب می اید که به سواحل ماسه ای نیز معروف است این این سواحل منطقه هتلهای لوکس بدروم نیز می باشد.که با پلاژهای اختصاصی در این ساحل مکانی بسیار زیبا برای مسافران خود فراهم نموده اند. کشتیهای بدروم و قایقهای بدروم مسافران را به این سواحل بدرده و از زیبائیهای این محیط ها استفاده می کنند.در مورد تور کوش آداسی بیشتر بخوانید.

ساحل گونشکیک

ساحل گونشکیک بدروم یکی از مناطق کم-ارتفاع بدروم است که اغلب مملوء از مردم محلی است، مردم گرم و صمیمی که در یکی از رستوران‌های بزرگ ماهی، مغازه‌ها در فروشگاه‌های هنر و صنایع دستی غذا می‌خورند. خوب چرا شما به یکی از این رستوران های ساحلی نمی پیوندید! علاوه بر این ساحل Gümülük دارای مهمان‌خانه‌های دوست داشتنی کوچکی نیز می‌باشد که نزدیک آب هستند و این بدین معنیست که کل تعطیلات خود را می توانید در کنار ساحل سپری کنید. حتما غروب خورشید را در رستوران زیبای لیمون در ساحل گونشکیک تماشا کنید و در آن از طعم بی نظیر غذاهای عالی ترکیه‌ای لذت ببرید.

سواحل آنتالیا

سواحل آنتالیا یکی از محبوب ترین نقاط ترکیه برای تعطیلات به شمار می رود.این ساحل علاوه بر نقاط توریستی مثل رستوران های بسیار عالی،مغازه ها و ... دارای طبیعتی زیباست که همگان را به خود جذب می کند.

آنتالیا، شهر ساحل و دریاست؛ روزهای درخشان، مثل خورشید و شب‌های آرام شبیه به مدیترانه؛ شهری با جمعیت جوان که اولین سکونت‌گاه‌های انسانی ترکیه را در خود دارد؛ شهر هیجان بازی‌های آبی و رستوران‌ها و کافه‌های سنگی.برای مشاهده تور آنتالیا به سایت سفر باتو مراجعه کنید.

ساحل لارا

اگر در طول سفر با تور ترکیه به دنبال ساحلی ماسه ای و همچو برف هستید، اگر طرفدار شن و ماسه زیبا در ساحلی آرام هستید، لارا ساحل محل مناسب برای گذراندن یک روز کامل در آنتالیا ترکیه است. ساحل لاارا انتالیا با حدود ۴۵۰ هکتار زمین، دارای باشگاه های ساحلی، رستوران ها، کافه ها و کلاب های شبانه است، خوب محزر است که با وجود این حجم از امکانات، ساحل لارا در لیست برترین سواحل ترکیه می باشد و محلی برای تنهایی نیست. والیبال و ورزش های ساحلی، تفریحات آرامش بخش و هیجان انگیز را در ساحل لارا در آنتالیا تجربه خواهید کرد.

ساحل پاتارا

ساحل پاتارا که به عنوان زادگاه بابانوئل نیز شناخته میشود یکی از سواحل برتر این منطقه است.این ساحل به خاطر داشتن ساحل شنی طولانی و زیبایش در میان تمام سواحل ترکیه و آنتالیا بسیار معروف است.عرض آن 50 متر و طولش 20 کیلومتر است.این ساحل به علت دارا بودن آثار تاریخی متعدد امکان ساخت امکانات رفاهی بسیار زیاد و متعدد را ندارد و در نتیجه از ساخت و سازهای مدرن در آن خبری نیست.درعوض ساحلی بسیار آرام و دنج برای قدم زدن دارد.

ساحل چیرالی آنتالیا ترکیه

ساحل چیرالی آنتالیا که به دلیل وجود باقی مانده های تاریخی از شهر لیسیان – Lycian به ساحل اُلیپسُن نیز معروف است. ساحل چیرالی یکی از زیباترین سواحل آنتالیا می باشد که با تاریخ گره خورده است. این ساحل آرام و قرار ندارد و در همه فصل از سال پر است از مردم محلی و توریستان زیادی که در کنار این ساحل از زیبایی های طبیعی لذت می برند. شما حتما ساحل چیرالی را دوست خواهید داشت چرا که زیبایی های طبیعی ساحل، ساحل ماسه ای سفید، آب زلال و اتاق های ساحلی چیرالی برای هر توریستی با هر سلیقه ای کافیست.

ساحل المپوس

این ساحل در 80 کیلومتری جنوب غربی آنتالیا قرار دارد این 2 ساحل در فاصله 7 کیلومتری از بزرگراه اصلی و در میان جنگلهای صنوبر و باغات مرکبات و مزارع کشاورزان واقع شده و یکی از سواحل زیبای مدیترانه است.این 2 ساحل در کنار یکدیگر می باشند بطوریکه این 2 ساحل در نهایت با یکدیگر فقط 15 دقیقه بصورت پیاده فاصله دارند.در این 2 ساحل زیبا و آرام شما انواع امکانات رفاهی از هتلهای درختی زیبا تا هتلهای لوکس با امکانات رفاهی کامل را خواهید دید.

ساحل کنییالتی آنتالیا ترکیه

یکی دیگر از سواحل معروف و خوش آوازه ترکیه، ساحل کنییالتی است در آنتالیا که بین صخره ها و کوه های بیدگلرالی قرار گرفته است. ساحلی را در جوار کوه های سر سبز سر به فلک کشیده تجسم کنید، منظره بی نظیری که ساحل کنییالتی دارد از منظره های بی نظیریست که لنر دوربین هر عکاسی را به خود جلب می کند. ساحل کنییالتی آنتالیا چند مایل است، بنابر این محوطه زیادی برای تفریح و آفتاب گرفتن در سواحل ماسه ای کنییالتی در اختیار دارید. علاوه بر این، رستوران ها و کافه های مناسبی نیز در محوطه ساحلی کنییالتی برای ارائه خدمات به توریستان تور ترکیه قرار دارند.